Cilt Bakımı

Medica Derma Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu

TR EN AR
Güzellik ve Daha Fazlası İçin...

Cilt Bakımı

Cildimiz 28-30 günde bir kendini yeniler. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta sivilce ve akne oluşumuna da neden

CİLT BAKIMI 

Cildiniz En Özel Giysiniz. Ona İyi Bakın…
Daha canlı, daha parlak ve yenilenmiş bir cilt için size özel bakım uygulamalarını deneyin. 

Cildimiz 28-30 günde bir kendini yeniler. Ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi siyah nokta sivilce ve akne oluşumuna da neden olur. Bunun dışında  gerek kir, toz ve sigara gibi çevresel toksinler sebebiyle gerekse zamanın etkisi ile cildimiz desteğe ihtiyaç duyar. Donuklaşan ve siyah noktalar oluşan, nemini kaybeden ciltte gözeneklerin açılarak kan dolaşımının hızlanması gereklidir. Medicaderma’nın sunduğu cilt tipinize özel profesyonel bakımlar cildin eski sağlıklı haline kavuşmasını sağlar.

Size  en uygun olan bakıma  cilt tipinize  ve kişisel ihtiyaçlarınıza göre deneyimli uzmanlar karar verir.Düzenli aralıklarla yaptıracağınız cilt bakımı ile ileride yaşanabilecek leke, kırışıklık, sarkma gibi sorunların gecikmesini sağlayabilir ya da cilt problemlerinin oluşmasını önleyebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Sizi arayalım